تشخیص و مدیریت در زوال عقل: علوم اعصاب زوال عقل ، جلد 1 زمینه های مختلف زوال

تشخیص و مدیریت در زوال عقل: علوم اعصاب زوال عقل ، جلد 1 زمینه های مختلف زوال عقل را در یک کتاب منسجم می کند و طیف وسیعی از موضوعات را شامل می شود ، از جمله بیماری آلزایمر ، زوال عقل بدن لوئی ، زوال عقل مخلوط ، زوال عقل عروقی ، فعالیت بدنی ، عوامل خطر ، مرگ و میر ، نشانگرهای زیستی ، SPECT ، CT ، MRI ، پرسشنامه ، تغذیه ، خواب ، هذیان ، کاهش شنوایی ، تحریک ، پرخاشگری ، هذیان ، اضطراب ، افسردگی ، توهم ، روان پریشی ، پلاک های سالخورده ، تاو و آمیلوئید بتا ، التهاب عصبی ، زیست شناسی مولکولی و موارد دیگر . این کتاب با تأثیر بر میلیونها نفر در سطح جهان و میلیاردها دلار تحقیقاتی که برای تحقیق در مورد زوال عقل سرمایه گذاری شده است ، تحریک تحقیقات در این منطقه و آگاهی محققان خواهد بود.پوشش گسترده ای از طیف گسترده ای از موضوعات مربوط به زوال عقل را ارائه می دهداین روش منحصر به فرد و جامع به لنگش ، تشخیص و مدیریت شرایطی است که می تواند باعث ناهنجاری های راه رفتن در اسب شود ، هم در درمان های سنتی و هم در روش های درمانی جایگزین. دامنه وسیع تری از هر کتاب دیگری در نوع خود ، شرح مفصلی از فعالیت های ورزشی اسب و شرایط خاص لنگش در انواع اصلی اسب های ورزشی را ارائه می دهد. اطلاعات به روز در مورد تمام روشهای تصویربرداری شامل رادیوگرافی ، سونوگرافی ، جراحی هسته ای ، ترموگرافی ، توموگرافی کامپیوتری ، تصویربرداری با تشدید مغناطیسی ، آرتروسکوپی ، تنوسکوپی و بورسوسکوپی است. تأکید خاص بر معاینه بالینی و بی دردی تشخیصی است. یک CD-ROM همراه نزدیک به 60 دقیقه از بخش های ویدئویی را نشان می دهد که لنگش مشترک اندام اندام عقب و اندام عقب و ناهنجاری های راه رفتن را نشان می دهد.بین انواع مختلف اسب ها و آنهایی که برای اهداف مختلف استفاده می شوند تفاوت قائل می شود.
تجربیات دست اول نویسندگان و طیف وسیعی از دامپزشکان متخصص را منعکس می کند ، از جمله بسیاری از متخصصان لنگش از عمل خصوصی که قبلاً هرگز یافته های خود را منتشر نکرده اند.
اطلاعات عملی و عملی در مورد طیف گسترده ای از انواع اسب ها از سراسر جهان ، که توسط تیمی از نویسندگان ، ویراستاران و همکاران بین المللی جمع آوری شده است ، فراهم می کند.
شامل آخرین اطلاعات در مورد برنامه های تشخیصی برای توموگرافی کامپیوتری و تصویربرداری تشدید مغناطیسی ، با جامع ترین بخش MRI در اسب زنده که تاکنون منتشر شده است.
روش های درمان سنتی و همچنین بسیاری از جنبه های درمان جایگزین ، با یک دیدگاه عملی و واقع بینانه در مورد پیش آگهی.
انواع اسب های مورد استفاده در ورزش و شرایط لنگش که هر نوع اسب به آنها مستعد است و همچنین تفاوت در پیش آگهی را بررسی می کند.
خوانندگان را در مورد چگونگی اقدام در صورت دستیابی به تشخیص به دلیل محدودیت قابلیت های تشخیصی فعلی ، آگاه می کند.
شامل CD-ROM همراه بی نظیر همراه با کلیپ های ویدئویی که تظاهرات مختلف لنگش ، ناهنجاری های راه رفتن و تغییر در عملکرد ناشی از اختلال عملکرد اسکلتی عضلانی یا عصبی را نشان می دهد.
به عنوان یک مجموعه بنیادی برای دانشمندان علوم اعصاب و مغز و اعصاب در زمینه زیست شناسی زوال عقل و اختلال عملکرد مغز خدمت می کند
در هر فصل شامل خلاصه ، حقایق اصلی ، فرهنگ لغت اصطلاحات و نکات خلاصه برای کمک به درک است
بخشهای منحصر به فردی را در زمینه های خاص خاص ، اجزای فکری و توزیع های دانش بنیان ارائه می دهد که به خوانندگان کمک می کند تا در زمینه های اصلی برای تحقیقات و توصیه های بالینی بیشتر حرکت کنند
دارای مطالعات بالینی و بالینی برای کمک به محققان در ترسیم زمینه های اصلی برای تحقیقات و توصیه های بالینی بیشتر
به عنوان یک منبع "یک مرحله ای" برای همه مواردی که باید درباره زوال عقل بدانید خدمت می کند

 

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *