تشخیص ، مدیریت و مدل سازی اختلالات رشد عصبی: علوم اعصاب توسعه

تشخیص ، مدیریت و مدل سازی اختلالات رشد عصبی: علوم اعصاب توسعه مرجعی جامع در تشخیص و مدیریت رشد عصبی و اختلالات همراه است. این کتاب مکانیسم های اساسی رشد عصبی را مورد بحث قرار می دهد و مقدمه ای دقیق در مورد ارتباطات عصبی و پیچیدگی ها در مدارهای بیولوژیکی و همچنین تعاملات بین ژنتیک ، اپی ژنتیک و سایر فرآیندهای خرد محیطی را در اختیار خوانندگان قرار می دهد. علاوه بر این ، این کتاب همچنین مداخلات دارویی و غیر دارویی شرایط مرتبط با توسعه را بررسی می کند.پوشش جامع ترین طیف گسترده ای از موضوعات مربوط به علوم اعصاب پیری را فراهم می کندتشخیص و مدیریت در بیماری پارکینسون: جلد 1 علوم اعصاب پارکینسون منبع واحدی از مواد را پوشش می دهد که حوزه های مختلف علمی آسیب شناسی عصبی را زمینه ساز این بیماری است. این کتاب طیف گسترده ای از موضوعات را در بر می گیرد و روابط پیچیده بین ژنتیک ، زیست شناسی مولکولی ، شیمی دارویی ، زیست عصبی ، تصویربرداری ، ارزیابی ها و رژیم های درمانی را باز می کند. این خلا gap مورد نیاز را به عنوان خلاصه داستان "یک مرحله ای" همه موارد مربوط به عصب شناسی و علوم اعصاب مربوط به بیماری پارکینسون ، از مواد شیمیایی و سلول ها گرفته تا افراد ، پر می کند. این کتاب برای دانشمندان علوم مغز و اعصاب ، متخصصان مغز و اعصاب و هر کس در این زمینه یک منبع ارزشمند است.پوشش جامع ترین طیف گسترده ای از موضوعات مربوط به بیماری پارکینسون را ارائه می دهدآسیب شناسی بافت نرم با داشتن بسیاری از دسته های تشخیصی ، انواع مربوط و تومورهای نادر ، یکی از چالش برانگیزترین مناطق آسیب شناسی جراحی است. با تمرکز بر روی نمونه های بافت نرم پوستی و تقلیدهای واکنشی که به احتمال زیاد توسط آسیب شناسان و متخصصان پوست مشاهده می شود ، اطلس تشخیصی نئوپلازی مزانشیمی جلدی یک اطلس فوق العاده مصور و با کاربرد آسان است که برای تشخیص و طبقه بندی کارآمد در کنار میکروسکوپ استفاده می شود. تومورهای بافت نرم پوست.تصویربرداری تشخیصی برای پزشک اورژانس ، که توسط یک پزشک اورژانس در حال انجام برای پزشکان اورژانسنوشته و ویرایش شده است ، یک گام به گام در انتخاب و تفسیر آزمایش های معمول تصویربرداری تشخیصی انجام می دهد. دکتر جوشوا برودر قوانین معتبر تصمیم گیری بالینی را ارائه می دهد ، روش های کارآمد برای پزشک اورژانس را برای شناسایی یافته های مهم رادیوگرافی که بر مدیریت بالینی تأثیر می گذارد ، توصیف می کندو در مورد موضوعات داغ مانند خطرات تابش ، کنتراست دهان و IV در CT شکم ، MRI در مقابل CT برای غیبت بحث می کند آسیب ران و موارد دیگر. تصویربرداری تشخیصی برای پزشک اورژانس در سال 2011 جایزه PROSE برای تعالی را دریافت کردبهترین نشریه جدید در پزشکی بالینی .به همراه تصاویر قابل بارگیری مناسب برای استفاده در سخنرانی های آموزشی ، در Expert Consult به متن بصورت آنلاین و قابل جستجو بصورت آنلاین دسترسی پیدا کنید.
از طریق توضیحات واضح درباره "چگونه" و "چرا" در پشت تصویربرداری اضطراری ، بهترین آزمون را برای هر نشانه انتخاب کنید .
تصاویر CT ، ستون فقرات ، قفسه سینه و شکم را با استفاده از یک رویکرد دقیق و کارآمد برای یافته های اضطراری حساس به زمان ، تفسیر کنید .
در بالای تحولات فعلی در این زمینه ، از جمله تجزیه و تحلیل مبتنی بر شواهد از جنجال های دشوار – مانند نشانه هایی برای کنتراست دهان و IV در CT شکم و MRI در مقابل CT برای آسیب پنهان مفصل ران – باشید. آسیب شناسی پرخطر که می تواند توسط تصویربرداری معمول تشخیصی – از جمله خونریزی زیر عنکبوتیه ، آسیب روده ، ایسکمی مزانتریک و شکستگی اسکافوئید فراموش شود. خطرات تشعشعی تصویربرداری تشخیصی – با خلاصه های عملی متعادل کردن نیاز به تشخیص اضطراری در برابر خطرات طولانی مدت ؛ و بیشتر.
تشخیص را از طریق رهنمودهای مبتنی بر شواهد به شما کمک می کند تا در بحث با رادیولوژیست ها ، پوشش حدود مطالعات تصویربرداری "منفی" یا "طبیعی" برای تخلیه ایمن ، نشانه هایی برای کنتراست و قوانین تصمیم گیری بالینی معتبر که به شما امکان می دهد استفاده کمتر از تصویربرداری تشخیصی را انجام دهید ، کمک می کند.
یافته ها و آناتومی در رادیوگرافی را برای همه روش های اصلی تشخیصی مورد استفاده در پزشکی فوری از بیش از 1000 تصویر به روشنی تشخیص دهید .
اطلاعات را به سرعت و به آسانی با محتوای ساده مخصوص طب اورژانس که توسط پزشک اورژانس نوشته و ویرایش شده و توسط سیستم بدن سازمان یافته است ، پیدا کنید.
منبعی "که باید" برای پزشکان اورژانس برای تصمیم گیری در مورد تصویربرداری تشخیصی حیاتی است.
به عنوان یک مجموعه بنیادی برای متخصصان مغز و اعصاب و متخصصان مغز و اعصاب در مورد زیست شناسی بیماری و اختلال عملکرد مغز خدمت می کند
در هر فصل شامل خلاصه ، حقایق اصلی ، فرهنگ لغت اصطلاحات و نکات خلاصه برای کمک به درک است
دارای مطالعات بالینی و بالینی برای کمک به محققان در ترسیم زمینه های اصلی برای تحقیقات و توصیه های بالینی بیشتر
به عنوان یک منبع "یک مرحله ای" برای همه مواردی که باید در مورد بیماری پارکینسون بدانید خدمت می کند
دارای بخشهایی در مورد ژنتیک است که بر پیری و بیماریهای پیری تأثیر می گذارد
شامل خلاصه ، حقایق اصلی ، فرهنگ لغت کوتاه اصطلاحات و نکات خلاصه در هر فصل است
بر بیماری های عصبی و شرایط مرتبط با پیری ، عوامل محیطی و توصیه های بالینی تمرکز می کند
شامل بیش از 500 تصویر و جدول است

 

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *